Nová koncovka pro Intraorální skener DWIO

Dental Wings s radostí oznamuje, že v Chicagu (USA) a Kolíně nad Rýnem (Německo) představí novou koncovku pro bezpráškové intraorální skenování.


Tato nová bezprášková koncovka pro Dental Wings Intrarální Skener (DWIO) využívá unikátní Dental Wings Multiscan Imaging technologie, aby poskytla nejlepší ergonomii, komfort pacienta a klinické přístup s vyjímečně kompaktní a robustní koncovkou (105g).
Tato nová bezprášková metoda dále rozšíří možnosti, pohodlí a jednoduchost použití revolučního Dental Wings skeneru pro rekonstrukce zubů i prací na implantátech. 

Nová koncovka je kompatibilní s s originálním Dentalwings Intraorálním skenerem v pojízdném provedení i s novým přenosným systémem. 
Všechny existující Dental Wings intraorální skenery mohou využívat této nové koncovky díky upgrade balíčku (software a hardware).
K dispozici v červenci 2017
Speciální nabídky pro stávající uživatele budou k dispozici pro stávající majitele, kteří zakoupili svůj skener před červencem 2017.

Kontaktujte společnost CAMOSCI pro nabídku na upgrade sadu.

"Náš vývojový tým pracoval pilně na rozšíření indikací využití Dental Wings Multiscan Imaging technologie. Jsem velmi potěšen, že dosáhli bezpráškové metody při zachování naší bezkonkurenční výhody v ergonomii, velikosti koncovky, výkonu, snadnosti použití i ceně. To dále pomůže rozšířit intraorální skenery na celém světě". - Mike Rynerson, CEO Dental Wings.


Dental Wings 
Dental Wings je vedoucí poskytovatel digitálních technologií ve stomatologii s distribucí ve více než 50 zemích po celém světě. Produkty zahrnují skenování, plánování implantátů, protetický design, integraci výroby a komunikačních systémů pro stomatologické profesionály. Dental Wings mají centrálu v Montrealu (Kanada) a zaměstnávají více než 150 lidí. Mezinárodní pobočky jsou v Berlíně a Chemnitz (Německo), Lyonu (Francie) a Shenzhen (Čína).

  • dwio
  • DW2
  • DW1
  • DW
Sdílet
KAPS

Chci získat ZDARMA:

 

Pošlete mi nabídku na:


Tip odborníka

Budiž světlo

Ne nejedná se o začátek výborného animovaného filmu Stvoření světa z roku 1957. Byť prvotní myšlenka je stejná.V dnešním článku se zaměříme totiž na...   celý článek

Nezapomeňte na pravidelné kontroly

Finance

Čas jsou peníze

Většina z nás ví, že čas jsou peníze. Čím dříve začnete vybavení využívat tím dříve se Vám investice vrátí. Navíc podmínky pro...   celý článek