Nová generace 2D/3D RTG NewTom

GiANO HR

NewTom GiANO HR představuje novou generaci špičkových modulárních 2D/3D přístrojů NewTom. 
Inovativní technologie a vynikající účinnost je zde spojena do výkonného, všestranného zařízení ideálního pro víceoborová pracoviště. GiANO HR nabízí vynikající výkon v každé situaci - díky přemístitelnému senzoru (nebo fixním senzorům ve všech pozicích), novému konceptu teleradiografického systému a třemi snadnými upgrady 3D konfigurace, tak splňuje široký rozsah diagnostických nároků a potřeb. Můžete jej mít jako 2D (OPG nebo OPG + CEPH s jedním nebo dvěma senzory) nebo 2D+3D s několika konfiguracemi 3D. 

 

Nejlepší 3D snímky jednoduše

Výkonný software NNT poskytuje specifické funkce, nástroje a rozhraní pro různé diagnostické účely: data získaná během skenování mohou být zpracována v několika jednoduchých krocích pro tvorbu 3D snímků s nejvyšším rozlišením na trhuVíce o NNT softwaru zde.


 

Bezpečnost a všestranost

Protokoly s nízkými dávkami, technologie SafeBeamTM a adjustace pomocí servomotoru zajišťují vždy nízké dávky záření a tím chrání pacienta i obsluhu. Výběr z tří různých úrovní emisí umožňuje uživatelům přizpůsobit expozici pacienta při zohlednění diagnostických potřeb. Nová, přehledná 10" dotyková obrazovka ovládacího panelu umožňuje snadné ovládání a všestranné využití přístroje. Více o bezpečnosti a komfortu zde.


 

Velký rozsah objemů FOV

GiANO HR nabízí širokou škálu 2D a 3D vyšetření, která jsou ideální pro diagnostiku úplného chrupu nebo jeho částí, zubních oblouků a všech maxilofaciálních oblastí. 3D objemy FOV od 4 x 4 cm a 16 x 18 cm a rozlišení až 68 µm, nejvyšší rozlišení dostupné na trhu, umožňují vyhodnotit čelistní a čelní dutiny, temporomandibulární klouby, dýchací cesty a vnitřní ucho. Špičková kvalita obrazu s vydanými protokoly pro různé aplikace, například FOV 7 x 6 cm, které je ideální pro zkoumání vnitřního ucha nebo FOV 9 x 16 cm, speciálně pro vyšetření krční páteře.

 

Snímání Pano/Ceph v nejvyšší kvalitě

Panoramatické snímky nejvyšší kvality jsou vylepšené aplikací ApT, inteligentními automatickými adaptivními filtry a funkcí MultiPAN. Vždy čisté, ostré a detailní teleradiografické snímky zajišťuje nejnovější přemístitelný senzor PAN/CEPH.

 

Sdílet
NewTom

Chci získat ZDARMA:

 

Pošlete mi nabídku na:


Tip odborníka

Budiž světlo

Ne nejedná se o začátek výborného animovaného filmu Stvoření světa z roku 1957. Byť prvotní myšlenka je stejná.V dnešním článku se zaměříme totiž na...   celý článek

Nezapomeňte na pravidelné kontroly

Finance

Čas jsou peníze

Většina z nás ví, že čas jsou peníze. Čím dříve začnete vybavení využívat tím dříve se Vám investice vrátí. Navíc podmínky pro...   celý článek