Čas jsou peníze

Většina z nás ví, že čas jsou peníze. Čím dříve začnete vybavení využívat tím dříve se Vám investice vrátí. Navíc podmínky pro pořízení moderních technologií nikdy nebyly lepší.

V případě nedostatečné hotovosti jsou ideálním prostředkem pro pořízení potřebného vybavení finanční služby - cena peněz je nyní velmi nízká. Využijte např. CAMOSCI FINANCE - umí Vašim potřebám přizpůsobit počátek splácení, výši splátek, přerušení splácení, předčasné splacení apod.

Prostřednictvím těchto služeb tak na sebe můžou zobrazovací technologie, např. panoramatický rentgen nebo hybridní systém (2D+3D) vydělávat i půl roku, aniž byste museli za jejich používání platit a vydělají si tak např. na akontaci, která umožní snížit měsíční splátky na požadovanou úroveň při zachování krátké délky splácení a tedy nízkého navýšení.
CAMOSCI FINANCE LOGO
Je dobré si uvědomit, že v případě financování díky CAMOSCI FINANCE je možné téměř vše přizpůsobit přesně Vašim potřebám a možnostem. 

Využijte možnosti konzultace s odborníkem, který Vám poradí jak lépe využít potenciálu Vaší praxe, doporučí vybavení a navrhne vhodný způsob financování. Kontaktujte linku 800 100 138 nebo pište na finance@camosci.cz.

Sdílet
KAPS

Chci získat ZDARMA:

 

Pošlete mi nabídku na:


Tip odborníka

Budiž světlo

Ne nejedná se o začátek výborného animovaného filmu Stvoření světa z roku 1957. Byť prvotní myšlenka je stejná.V dnešním článku se zaměříme totiž na...   celý článek

Nezapomeňte na pravidelné kontroly

Finance

Čas jsou peníze

Většina z nás ví, že čas jsou peníze. Čím dříve začnete vybavení využívat tím dříve se Vám investice vrátí. Navíc podmínky pro...   celý článek