Cworks ASAP3 - Stolní 3D tiskárna pro stomatologické laboratoře a kliniky

Kvalita, spolehlivost, podpora Made In Czech republic.

CWorks ASAP3 je kompletně nová 3D tiskárna založená na LED technologii s velmi vysokým rozlišením a optimálním tiskovým objemem. Je určena pro využití ve stomatologických ordinacích a klinikách pro tištění modelů, modelů pro ztracené lití, dělených modelů, provizorních můstků a korunek z biokompatibilních materiálů, chirurgických šablon, splintů a dalších produktů. 

Professional3
Ultra-vysoké rozlišení této tiskárny umožňuje tisknout skutečně detailní modely a výrobky, které jsou potřebné při každodenní stomatologické práci v laboratoři či chair-side ve stomatologické ordinaci. Technologie je založena na mnohaletých zkušenostech týmu CWorks s vývojem a výrobou 3D tiskáren pro šperkařský průmysl a model ASAP3je třetím modelem, který spojuje všechno naše know-how z vývoje a výroby tiskáren a specifických požadavků dentálního sektoru. Optimální tiskový objem je navržen pro každodenní provoz a splňuje nároky na efektivitu a rychlost tisku. 

Effective3
EcoTankTM  je jedna z našich invencí, která zefektivňuje dlouhodobý provoz a výrazně snižuje jeho náklady. Vanička na pryskyřice je téměř nezničitelná, protože je vyrobena z hliníku. Využíváme speciální fólie s velmi dlouhou životností, které jsou vyměnitelné za zlomek ceny v porovnání s jinými tiskárnami na trhu. 
LED technologie je energeticky nenáročná a LCD display umožňuje nasvícení celé tiskové vrstvy v jednom okamžiku, což významně zkracuje tiskovou dobu. Nepoužíváme DLP systém (projektor-zrcadla), který je náročnější na údržbu. Zjednodušili jsme to. 

Smart3
Otevřený systém umožňuje tisknout z celé řady různých zdrojů dat. Náš software dokonce používají i jiní výrobci tiskáren či jejich uživatelé. 
Kompatibilita s resiny různých výrobců Vás nesvazuje k tomu nakupovat resiny od nás. Pro každý doporučený resin máme vytvořený profil. Pro další resiny si můžete profily vytvářet sami nebo to po dohodě vytvoříme my.  
V jednoduchosti je síla. Software automatizuje mnohé procesy, jako je konstrukce podpěr či optimalizace tisku.

 

Globální systém s lokální podporou
Zákazníci v České republice mohou využít lokální podpory tohoto globální produktu předurčeného k úspěchu. Značka CWorks je součástí aktivit společnosti CAMOSCI - Imaging & Innovation, která je České republice a na Slovensku  leadrem v prodejích zobrazovacích technologií jako jsou 2D a 3D rentgeny, intraorální skenery pro digitální otiskování a nyní také ve 3D tisku.

Ekonomika provozu a cena jednotlivých výtisků z tiskárny Cworks ASAP3 všechny překvapuje. Stejně jako cena, která je pod 100tis. Kč. Samotné výtisky stojí desetikoruny až stokoruny.

Pro bližší informace i nabídku tiskárny či celku IO Skener/Tiskárna kontaktujte některého ze zástupců společnosti na webu CAMOSCI, či emailem nebo telefonicky (800 100 138). 

  • Tisk
  • Tisk
  • Tisk
  • Tisk
  • Tisk
  • Tisk
  • Tisk
  • ASAP3
Sdílet
NewTom

Chci získat ZDARMA:

 

Pošlete mi nabídku na:


Tip odborníka

Budiž světlo

Ne nejedná se o začátek výborného animovaného filmu Stvoření světa z roku 1957. Byť prvotní myšlenka je stejná.V dnešním článku se zaměříme totiž na...   celý článek

Nezapomeňte na pravidelné kontroly

Finance

Čas jsou peníze

Většina z nás ví, že čas jsou peníze. Čím dříve začnete vybavení využívat tím dříve se Vám investice vrátí. Navíc podmínky pro...   celý článek